![]() |
Hier vind je een overzicht van de kruiden die Maria Treben in haar boek 'Gezondheid uit de apotheek van God' beschreven heeft. Het boek is in 1982 voor het eerst uitgegeven en is nog steeds razend populair.
Ze bechrijft op enthousiasmerende wijze over het gebruik van kruiden, legt het allemaal goed uit en heeft mooie verhalen over wat de kruiden doen bij de mensen die ze behandeld heeft.
Voor zover mogelijk zijn alle producten die gedroogd te koop zijn, als thee opgenomen. Daarnaast vind je ook de tinctuur vorm, de kruiden in alcohol.
Niet alle kruiden, die Maria Treben beschrijft, mogen in Nederland gebruikt mogen worden voor inwendig gebruik.
Meer informatie hierover vind je in Staatsblad van 2001 nr 56, Warenwet besluit kruidenpreparaten. Hierin staan de kruiden beschreven die niet inwendig gebruikt mogen worden.
Voor Maria Treben kruiden geldt dat voor Hoefblad, groot en klein, Walnoot en Smeerwortel.
Het boek bestel je via deze link.